20 metrų vielos, padengtą alavo, vario, 2 pin AWG 22, izoliuotų PVC epitaxial juostelės kabelis, raudona juoda viela, elektros pratęsimas linija.


Žymos: 28awg, gelis vielos, 22awg vario viela, 20 awg vielos, 22awg kietos vielos, 36awg, 2 awg vielos, vario viela, cu vielos, 24 awg vielos.

€5.66 €5.95
  • Yra sandėlyje
  • p1055


20 metrų vielos, padengtą alavo, vario, 2 pin AWG 22, izoliuotų PVC epitaxial juostelės kabelis, raudona juoda viela, elektros pratęsimas linija.

Naudojimas: Led produkto ir daugiau Elektroninių produktų

Laido ilgis: kaip jums pasirinkti

Medžiaga: Konservuotų vario/PVC

Savybės: Lanksti ir universali

Vielos numeris: 22AWG

Visi mūsų produktai buvo kruopščiai atrinkti ir jie patys, kaip ir nuotrauką, kurią norite matyti mūsų parduotuvėje.Mes jau tegul gaminio spalva linkę tiesa, kaip toli, kaip įmanoma, tačiau dėl monitoriaus spalvų klaidos yra daugiau ar mažiau yra šiek tiek kitokia.Bet tikrai gaminio forma yra tokia pati, kaip nuotraukoje.

Su puikia elektros izoliacinės savybės, cheminis stabilumas, puikus atsparumas aukštos įtampos, senėjimo pasipriešinimo, ilgas tarnavimo laikas, lengvas montavimas.

Plačiai naudojamas apšvietimas, buitiniai prietaisai, elektros prietaisai, įrankiai, elektros instaliacijos, automobilių vagysčių ir elektronikos, apšvietimo prietaisai ir kiti aukštos temperatūros aplinkoje.Vidaus instaliacijos, elektros skaičiavimo ir kompiuterių įranga.

Prekės Savybės:

100% brand new 22AWG 2 pin led juostelės išplėtimo jungtis viela

Kabelio Tipas: 22AWG 300V 80C

Laidininko Medžiaga: vario konservai

Izoliacinė Medžiaga: PVC

Komplektą Sudaro:

10 M 22AWG 2 pin led ilgiklis
Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai