12pcs 700ml Avarinio nešiojamasis automobilių šlapimo maišelis vemti krepšiai, mobilieji tualetai Vienkartiniai patogu unisex vaikai naudojant lauke, Mini W. C.


Žymos: vienkartiniai šlapimo pagalvėlės, sunb, vyrai myžti, hauwei mobile, keychain mini, nėščia mobiliojo tualetas, automobilis geros, 3500rpm ventiliatorius, mini žaislas automobilių, medicinos moterų showers.

€10.42 €15.55
  • Yra sandėlyje
  • p11725


【Pavadinimas】Pagalbos šlapimo maišelis

【Naudoti】Padėti jums išspręsti problemų, kurios yra nepatogus dėl įvairių priežasčių, labiau palankią fizinę ir psichinę sveikatą. 1. Ilgai kelionės ir tolimojo vairuotojo. 2. Tolimų kelionių, ilgalaikė automobilių važiuoja, ir bagažo aplink yra nepatogu pėsčiomis. 3. Pykinimą, vėmimą ir vėmimas sukietintos kvapų absorbcija. 4. Drebėjimas, tuštintis po katastrofos išvengti antrinės infekcijos išmatos, saugus ir higieniškas. 5. Padėti žmonėms su riboto judumo dėl traumos, ligos ir pan.jį naudoti. 【Funkcijų】 ■ Šis produktas yra patogus nešiojamas mini tualetas naudoti avarijos atveju, su super absorbentas kietiklis ir baktericidas.Jis gali greitai sugeria šlapimą ir tapti želė panaši medžiaga, siekiant išvengti šlapimo nutekamieji ir jokio kvapo. ■ Sukurta pagal ergonomikos principus, ji gali lanksčiai kartus šlapimo injekcijos uosto, visapusiškai spręsti šią problemą, unisex, tinka visų amžiaus grupių ■ patogu išspausti self-sandarinimo sandariai po naudojimo, ir užantspauduoti jį laiko jį valyti ir neleisti kvapas yra išmetami. ■ Patogu nešiotis, dviejų sluoksnių švelnus, pakuotės, higienos ir sveikatos. Pakuotė:12pcs


  • Skirta: Unisex
  • Naudojimo Dažnis: Vienkartiniai
  • Talpa: 700ML
  • Kietiklis: Taip


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai