EEMRKE Volkswagen VW MIB MQB Pradinį Ekraną apverstas Vaizdas Atidaryti OBD Tool apverstas Vaizdas Aktyvavimo Atsarginę Kamerą


Žymos: sėdynės jungiklis, obd2, rcd 360 "android", atvirkštinio vaizdo kamera belaidžio ios, galinio vaizdo kamera passat b8, carplay radijas, 7 golfo, rcd310, rūko golf 4, mib 2.

€32.69 €48.79
 • Yra sandėlyje
 • p160


Galinio vaizdo Kamera įjungti OBD tool Volkswagen MQB ir PQ sistemos Automobilio OBD Atbulinės eigos Vaizdo Funkcijos Aktyvatorius ( PLUG & PLAY !) Volkswagen VW MIB/MQB/PQ Originalus Galvos Vienetas Atvirkštinio Kamerą Perjungti Prietaiso Kryptimi Naudojimas: galite patikrinti mūsų vaizdo 1.Įdėkite aktyvatorius į OBD 2 Langelis.Išgirsti honk iš "Di -Di" ir ištraukite aktyvatorius, Kad pavaros gali būti naudojamos daug kartų ir yra tinkama už transporto priemonės pakeitimo Volkswagen CD Grotuvas RCD300/RCD510/RNS315/RNS510 MIB 187A/187B VW Golf7/Lamando/Magotan/Sagitar/Sportsvan/Passat/Touan/Tharu/Tayron ir kt.OBD siūlų galai yra visos saugomos ir gali būti naudojamas tiesiogiai po to, kai prijungtas prie elektros tinklo.Pirkėjas Skaityti Toliau Informacija Atsargiai: 1. Numatytasis atbulinės eigos funkcija mašina, įrengta MIB PQ MQB ekrano "Volkswagen" ir kitų originalių transporto priemonių yra išjungtas, ir funkcija atbulinės eigos vaizdas turi būti įjungta kodo pritaikymas. 2. Duomenų linijos, bendrosios pritaikymo kodas 5053 ar 5054 turi būti prijungtas prie nešiojamojo kompiuterio, kodavimo, kuris yra varginantis ir sunku dirbti! 3. Naudoti produkto OBD lizdas atidarytuvas, plug and play, keletą sekundžių norėdami įjungti atbulinės funkcija, labai patogus ir greitas montavimas! 4. Į encoder gali būti naudojamas neribotą laiką, ir vieną kodavimo tinka daugeliui modelių! 5. Automobilių yra sumontuotos iš pradžių su MIB PQ MQB ekrano galvos vienetas, kuris gali būti atidarytas. 6. Ir MIB ekrano mašina didelės konfigūracijos transporto priemonės yra pašalinti ir taisomos mažai konfigūracija transporto priemonės.Jis yra prijungtas prie gali vartai linija originalaus transporto priemonės ir gali būti atidaryta. 7. Originalus automobilinis ekranas turi būti suteikta parama funkcija atbulinės eigos vaizdo, kuris yra taikomas funkcija atbulinės eigos vaizdo mažo įrengta automobilių modeliai.Pastaba: Mažai konfigūracija vieno prievado BCM automobilio modeliui nėra taikoma.Pirkėjas Pranešimas: Prašome patikrinti, nuotraukos atsargiai, jei nesate profesionalus, nereikia tvarka.Prašome patikrinti, nuotraukos atsargiai, kad kenčia dėl laidynas yra tai, ko jums reikia.Jei nurodėte neteisingą viela, mes negali priimti, jį grąžinti, arba grąžinti.Tikiuosi, jūs suprantate.


 • Prekės Pavadinimas: eeMrke
 • Korpuso Medžiaga: Plastikiniai
 • Automobilio OBD PLUG & PLAY: Low-con. vieno prievado BCM automobilis nėra naudojamas
 • Pagalbinė Linija: No
 • Medžiagos Tipas: ABS
 • Volkswagen CD Grotuvas RCD300/RCD510/: RNS315/RNS510 MIB 187A/187B
 • Pastaba: pradinį ekraną reikia paramos, atbulinės eigos vaizdo
 • Signalo Tipas: Galinės
 • Laidais ar Bevielio ryšio: Belaidžio
 • VW MIB/MQB/p / q: Atidaryti Originalus Galinio Vaizdo Kameros Perjungimas


Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai