AP02 Salono Oro Angos Antgalis / Grotelės 13180765 13180868 1814154 Už Vauxhall Adomas M13 1/ 1.2/ 1.4/ 1.4 SND/ 1.4 S 2012-2019


Žymos: barbecu grilis, problemų vauxhall adomas, m13 bakstelėkite, d arba, kebabas įranga, lesu sunkvežimis, tamiya modelis, oro kondicionavimo sistema oro kondicionavimo sistema, adomo, yuemi.

€4.96
  • Yra sandėlyje
  • p35548


AP02 Salono Oro Angos Antgalis / Grotelės 13180765 13180868 1814154 Už Vauxhall Adomas M13 1/ 1.2/ 1.4/ 1.4 SND/ 1.4 S 2012-2019 I. Atsargos, Pristatymas ir Garantija Daiktų Sandėlyje Laivybos Nedelsiant Idealios Kainos, Kokybės Garantija: 24 Mėnesiai II.OEM Numeris

Opel 13180765

Opel 13180868

Opel 13417363

Opel 13363313

Opel 13363314

Opel 13363315

Opel 13365419

Opel 13365420

Opel 1814154

Opel 1814700

Opel 18 14 154

Opel 18 14 700

GM 2201099

GM 22 01 099 III.Tinka šiems Vauxhall

Adomas (13->) Visų Modelių

Corsa D (07-15) Visi Modeliai Vauxhall Adomas -- 1 2013/07-2017/12 Vauxhall Adomas M13 1 2014/07-2018/11 Vauxhall Adomas M13 1.2 2012/10-2019/02 Vauxhall Adomas M13 1.4 2012/10-2019/02 Vauxhall Adomas M13 1.4 LPG 2013/07-2018/11 Vauxhall Adomas M13 1.4 S 2014/11-2019/01 Vauxhall Corsa D S07 1 2006-2014 Vauxhall Corsa D S07 1.2 2006-2014 Vauxhall Corsa D S07 1.2 SND 2006/08-2014/08 Vauxhall Corsa D S07 1.3 CDTi 2006/07-2014/08 Vauxhall Corsa D S07 1.4 2006/07-2014/08 Vauxhall Corsa D S07 1.4 LPG 2006/08-2014/08 Vauxhall Corsa D S07 1.6 Turbo 2006/11-2014/08 Vauxhall Corsa D S07 1.7 CDTi 2006/08-2014/08

Vauxhall Corsa D Van -- 1 2006/07-2014/12 Vauxhall Corsa D Van -- 1.2 2009/07-2014/12

Vauxhall Corsa D Van -- 1.3 CDTi 2006/07-2014/12

Vauxhall Corsa MK III (D) L_8 1 2006/11-2014/08

Vauxhall Corsa MK III (D) L_8 1.2 2006/11-2014/08

Vauxhall Corsa MK III (D) L_8 1.2 SND 2009/09-2014/08

Vauxhall Corsa MK III (D) L_8 1.2 i 16V 2006/11-2014/08

Vauxhall Corsa MK III (D) L_8 1.3 CDTi 2006/07-2014/08

Vauxhall Corsa MK III (D) L_8 1.4 2006/07-2014/08

Vauxhall Corsa MK III (D) L_8 1.4 LPG 2006/07-2014/08

Vauxhall Corsa MK III (D) L_8 1.6 Šri 2007/05-2014/08

Vauxhall Corsa MK III (D) L_8 1.6 VXR 2007/02-2014/08

Vauxhall Corsa MK III (D) L_8 1.7 CDTi 2006/11-2014/08

Vauxhall Corsa MK III (D) L_8 1.0 aš 12V 2010/06-2014/08


  • Apkrovos ir Greičio(r/min): ar Vauxhall Corsa MK III (D) L_8 1/ 1.2/ 1.2 aš/ 1.3/ 1.4/ 1.6/1.7
  • Temperatūros Reguliavimo Režimas: Vandens Srauto Reguliavimo Režimas
  • Elemento Plotis: For Vauxhall Corsa D Van 1/ 1.2/ 1.3 CDTI 2006-2014
  • Tipas: oro angos
  • Prekės Svoris: For Vauxhall Corsa D S07 1/ 1.2/ 1.3/ 1.4/ 1.6/ 1.7 2006-2014
  • Garantija: 2 Metai
  • Šalis/Regionas Automobilių Gamyba: 13180765 13180868 13417363 13363313 13363314
  • Paviršiaus apdaila: Taip
  • Elektros Srovė(A): 13365419 13365420 1814154 1814700,18 14 154
  • Elemento Ilgio: For Vauxhall Adam M13 1/ 1.2/ 1.4/ 1.4 LPG/ 1.4 S 2012-2019
  • Elemento Aukštis: 18 14 700,2201099,22 01 099,13363315


Shalva Mari
2021-01-21
5/5
The article fits the description and looks like the same quality as the original. It's taken a long time to arrive, 70 days.

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai