RTL-SDR Dienoraštį V3 RTL2832U 1PPM TCXO HF BiasT SMA Programinės įrangos Apibrėžta Radiją


Žymos: sst, rtl sst, antenos hf, valdybos fpga, rsp1, r820t2 tcxo, Hf Transceive, rutulinis vožtuvas upvc, sdrplay, Linux OS.

€13.54 €19.91
 • Yra sandėlyje
 • p46965


Programos:

Yra RTL SDR yra labai daug paraiškų įskaitant bendrą radijo nuskaitymas, oro eismo valdymo, viešojo saugumo radijo, ADSB, AIS, ACARS, VDL2, magistralinio radijo ryšio, P25/DMR skaitmeninis balso, TETRA, POCSAG, oro balionai, MN, NOAA APT arba METEORAS M2 orų palydovai, Outernet, Inmarsat, Iridis, GSM, Milsatcom, radijo astronomijos, meteor sklaidos stebėseną, DAB, arba naudoti kaip mažą kainą panadapter su tradicinių kumpis radijo.

Tik mūsų paieškos RTL-SDR Dienoraštį svetainėje (Google, prašome, nuorodos neleidžiama eBay) jūsų palūkanų taikymo pamatyti kai kurių idėjų.

Patobulinimai:

Tai RTL SDR vienetas turi keletą patobulinimų, lyginant generinių vaistų ir kitų prekių ženklų, įskaitant:

R820T2 imtuvas

Pagerėjo pasyvus komponentas nuokrypiai

1 PPM temperatūra kompensuojama generatorius (TCXO)

HF režimu per tiesioginę ėmimo pastatytas (gali melodija žemyn iki 500 kHz, skirtingai nei pagrindiniai RTL-SDR ' s, kuris gali eiti tik iki 24 MHz)

SMA F jungtis

Aliuminiu dengti atveju su šilumos padas pasyvaus vėsinimo pagerinti L-Band veiklos

Programinės įrangos activatable 4.5 v šališkumo tee grandinės

Pagerėjo PCB dizainas mažesnį triukšmą ir mažiau spurs

USB triukšmo slopinimo, daugiau šuntavimo kondensatoriai, ir pastatytas feritai mažiau triukšmo PC

Pagerėjo ESD apsauga (papildomos ESD diodų ir papildomų ESD išleidimo keliai)

Patobulinta priekinės grandinės, skirtos plačios naudojimo (kiti modeliai vis dar naudoja grandinės skirtas DVB-T)

Keletas breakout pagalvėlės ant PCB patyrusiems vartotojams

Tai RTL-SST software apibrėžta radijo imtuvas su RTL2832U ADC chip, R820T2 imtuvas, 1PPM TCXO, SMA F jungtis ir aliuminio atveju, su pasyviu aušinimu.Melodijas nuo 500 kHz iki 1,7 GHz iki 3,2 MHz akimirkinį dažnių juostos plotį (2.4 MHz max stabili, 3.2 MHz max, jei jūsų prašymas yra tolerantiški USB lašai). (HF veikia tiesioginės atrankos režimas - V. 3 modelių ir aukščiau tik).Puikiai tinka naudoti kaip kompiuterinis radijo skaitytuvas su laisvosios programinės įrangos, pavyzdžiui, SDR#, HDSDR, SDR-Radijo, Linrad, GQRX ar SDR Touch "Android".Veikia "Windows", "MacOS", "Linux", "Android" ir net embedded Linux kompiuterius, pavyzdžiui, Aviečių Pi.

Šis modelis turi keletą pagrindinių patobulinimų, lyginant kitais modeliais.Ji naudoja patobulintas R820T2 imtuvas, yra 1PPM TCXO (2 PPM pradinio kompensuoti, 1 PPM temperatūra dreifas), pagerėjo komponentas nuokrypiai ir SMA F jungtis.Ji taip pat ateina su programinės įrangos activatable šališkumo-tee grandinės maitinimui, išorinius prietaisus, pavyzdžiui, LNA ir aktyvios antenos.Ji taip pat turi HF priėmimo galimybes.Dauguma standartinių RTL-SDR dongles gali melodija žemyn 24 MHz mažiausia.Šis modelis turi įrangos, kuri atrakina "tiesioginės atrankos režimą", ir leidžia paieška žemyn iki 500 kHz.Yra pastatytas 25 MHz low pass filtras optimizuoti šį režimą.

Įvairių kitų patobulinimų, lyginant kitais modeliais, taip pat buvo taikomos.Pavyzdžiui, droselis pridėta USB linija ir papildomos šuntavimo kondensatoriai ir elektros linijos feritai buvo pridėta sumažintas vidaus ir KOMPIUTERIO triukšmo, PCB buvo pertvarkyta už gerokai mažesnį triukšmą veiklos, ESD apsaugos pagerėjo, priekis grandinės pritaikyta plačios naudojimo (kiti modeliai vis dar yra optimizuotas DVB-T dažnių), kad LDO buvo modernizuotos, ir kelios išeiti trinkelės buvo įtraukta patyrusiems vartotojams.

Prietaisas reikalauja, USB 2.0 (veikia ant daugumos USB 3.0 prievadus, bet mes negali garantuoti, kad jis veiktų ant visų, todėl prašome užtikrinti, kad jūsų KOMPIUTERYJE yra gimtoji USB 2.0 prievadas tik tuo atveju,).Montavimas ant Windows yra labai paprasta, prašome Google " RTL-SDR Dienoraštį Quickstart guide (nuorodos neleidžiama eBay atsiprašau).

Apima:

1x RTL-SDR Dienoraštį prekės R820T2 RTL2832U 1PPM TCXO HF Šališkumo Tee SMA Dongle (V3)

Pastaba:

Ne antenos yra įtrauktas į šį sąrašą.Žiūrėkite mūsų kiti aukcionai sąrašą, kuris apima antenos komplektas.


 • Priedų: USB pratęstas kabelis*1
 • tcxo: 0,5 ppm
 • DAŽNIŲ diapazonas: 25MHz-1700MHz
 • Prekės Pavadinimas: CHENJ
 • Byla: Aluminun
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • RF jungtis: Aukso SMA jungtis
 • Paremti OS: "Windows", "Linux", "Android", "Mac OS"
 • Programinė įranga: Nemokamai SDR programinė įranga
 • Lustų rinkinys 1: rtl2832u
 • Prašymas: AM, FM, DAB+, ADS-B, LST
 • Lustų rinkinys 2: r820t2


Jawed Career
2021-01-07
1/5
PPM needs to be set at 32! BIAS T ? not on mine

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai